Підприємець з Івано-Франківщини отримав грант на розвиток бізнесу від компанії «Епіцентр»

П’ять підприємців із різних куточків України отримали кошти на власну справу від національної мережі торговельних центрів «Епіцентр» у рамках проєкту «Мільйони добрих справ»

У Києві відбувся перший фінал проєкту «Мільйони добрих справ» компанії «Епіцентр», на якому після захисту 10 півфіналістами своїх бізнес-проєктів було визначено 5 переможців.

Гранти на розвиток бізнесу отримав і Олег Богак, село Старі Кривотули (Івано-Франківська обл.)

Отець Олег разом із дружиною та синами розвиває сімейну пасіку «Бджолиний рай». Наразі вона налічує 30 бджоло родин, але попит на мед зростає, тому підприємець мріє про її розширення до щонайменше 100–150 бджоло родин.

Для цього підприємець планує взяти в оренду 1 га землі, побудувати приміщення для відкачки меду та придбати так званий бджолиний павільйон, який необхідний для таких кочових пасік, як «Бджолиний рай». У нагоді йому стане грант у розмірі 415 тис. грн від компанії «Епіцентр».

Узяти участь у проєкті мене надихнули консультанти ТЦ «Епіцентр». Приїхавши додому не задумуючись заповнив грантову заявку. Був дуже здивований, коли мені зателефонували та сказали, що я став півфіналістом, — згадує Олег. — Дякую всім, хто робить цей проєкт і хочу сказати тим, хто мріє про власну справу, не опускати руки, шукати можливості та вірити.

До складу експертного журі проекту «Мільйони добрих справ» увійшли заступники генерального директора Епіцентр К Вадим Лозовий та Борис Артарі-Колумб, представник громадської організації «За Конкретні Справи» Уляна Ткаченко та голова правління Асоціації рітейлерів України Андрій Жук.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм