П’ять простих кроків, як вступити до коледжу

Цьогорічна вступна кампанія до коледжів є особливою не тільки через карантин.
Цьогорічна вступна кампанія до коледжів є особливою не тільки через карантин.

Сьогодні в Україні стартував вступ до коледжів, прийом документів відбуватиметься до 13 липня.

Цьогорічна вступна кампанія до коледжів є особливою не тільки через карантин, а й через умови Закону “Про фахову передвищу освіту”, відповідно до якого у 2020 році відбудеться перший набір на навчання до закладів фахової передвищої освіти для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

Тобто студенти коледжів тепер навчатимуться не три, а чотири роки для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра (раніше молодшого спеціаліста).

А щодо карантину, який вніс у всі сфери життя зміни, то абітурієнти коледжів можуть надсилати копії документів для вступу поштою з обов’язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії або сканкопії чи фотокопії безпосередньо на електронну адресу приймальної комісії.

Також можна принести необхідний перелік документів безпосередньо в коледж, відвідуючи який пам’ятайте про наявність маски та дотримання соціальної дистанції.

Попередні вступні кампанії передбачали подачу документів тільки в паперовому вигляді особисто абітурієнтом для вступу в коледжі.

Консультаційний відділ Університету Короля Данила підготував зручну покрокову інструкцію для вступників у коледжі:

  1. З 30 червня по 13 липня 2020 року потрібно подати заяву та інші необхідні для вступу до коледжу документи.
  2. Як тільки випускник отримає свідоцтво про здобуття базової середньої освіти, може відразу надсилати копії документів для вступу поштою з обов’язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії або сканкопії чи фотокопії безпосередньо на електронну адресу приймальної комісії vstup@ukd.edu.ua.
  3. Якщо абітурієнт поступає на креативні спеціальності (архітектура, дизайн, музичне мистецтво, хореографія), йому потрібно буде ще обов’язково пройти творчі конкурси – рисунок (для архітектури та дизайну), естрадний спів (для музичного мистецтва), сучасна хореографія (для хореографії) в період з 14 по 21 липня 2020 року.
  4. Про графік і процедуру проведення цих конкурсів (в дистанційній формі, в онлайн-режимі чи в УКД, з дотриманням усіх необхідних санітарних вимог) абітурієнтам повідомлять додатково.
  5. Зарахування відбудеться не пізніше ніж 31 липня, додатковий термін зарахування – не пізніше ніж 31 серпня 2020 р.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм