Протягом минулого року прикарпатцям повернули понад 900 тис. грн за неякісні послуги та товари

В 2020 році працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській розглянули 352 звернення споживачів щодо порушення їхніх прав.

Більшість звернень стосувалися непродовольчих товарів – 194 (55%) (в тому числі: 29% – електротовари, 8% – меблі та ПВХ конструкції, 4% – інші), та сфери послуг – 158 (45%), пише Ратуша з посиланням на пресслужбу управління.

В результаті, 115 вимог споживачів (42%) задовільнили, у 214 випадках надали роз’яснення (55%). Ще 10 звернень перебуває в стадії розгляду (3%).

Крім того, у консультаційних центрах районних, міських управлінь та відділів Головного управління прийнято 141 звернення мешканців регіонів, з яких 87 вирішено самостійно уповноваженими працівниками консультаційних центрів, – йдеться у повідомленні.

Всього споживачам за 2020 рік повернули кошти в розмірі 913 тис. грн.

ДО ТЕМИ: За минулий тиждень на Прикарпатті склали 60 протоколів за порушення карантину

Також в результаті проведеної роботи виявили:

  • 49 фактів ненадання споживачам своєчасної та повної інформації про товар (ст. 15 ЗУ «Про захист прав споживачів»);
  • 36 фактів порушення умов договору між споживачами і виконавцями (ст. 10 ЗУ «Про захист прав споживачів») про виконання робіт, надання послуг тощо.

Нагадуємо, якщо ваші права порушені, звертайтесь: до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою: вул. Берегова,24, м. Івано-Франківськ, контактний телефон 0342-559617. Звернення можна відправити поштою або електронною поштою (e-mail: ifdergprod@vetif.gov.ua); або до консультаційних центрів, що діють в районних, міських управліннях та відділах, за місцем вашого проживання (адреси та телефони за посиланням).

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм