Протягом вихідних рятувальники з Ворохти 5 разів відправлялися надати допомогу туристам

Всього врятовано 4 особи, стан всіх туристів задовільний.
Всього врятовано 4 особи, стан всіх туристів задовільний.

За вихідні до рятувальників з Ворохти надійшло п’ять звернень від туристів про надання допомоги при сходженні з гори Говерла, у зв’язку погіршенням стану здоров’я та поганим самопочуттям.

Про це повідомляє Ратуша з поливним на пресслужбу Управління ДСНС в Україні в Івано-Франківській області.

Через те, що звернення від людей надходили одночасно, рятувальники розділились на дві робочі групи по 2 осіб, – йдеться у повідомленні.

Звернення до Ворохтянського пошуково-рятувального відділення, пост Заросляк:

  • 13:55 – про, те що під час сходження на вершину Говерли, від групи відстав 12-річний підліток, житель міста Жмеринка Вінницької області і місце перебування його невідоме. Рятувальники одразу відправилися на пошуки. О 16:00 хлопець самостійно повернувся до автобуса, що перебував на стоянці спортивної бази «Заросляк».
  • 15:05 – про те, що в 36-річного мешканця міста Львів під час сходження погіршилось самопочуття. О 16:10 чоловіка проведено до підніжжя гори Говерла.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Птахи, звірі, рептилії, комахи: франківські школярі вивчатимуть природознавство на екологічній станції. ФОТО

  • 15:55 – про 56-річну туристку з Одеси, в якої погіршилось самопочуття. О 16:30 жінку проведено до підніжжя гори Говерла.

16:10 – про 38-річного жителя Кривого Рогу, якому стало зле. О 16:55 чоловіка проведено до підніжжя гори Говерла.

16:50 – про те, що під час сходження з Говерли відчув погіршення самопочуття один із туристів, потрібна допомога рятувальників. О 18:30 рятувальники прибули до вказаного місця, де зі слів інших туристів встановлено, що особа у супроводі групи самостійно зійшла з гори.

Всього врятовано 4 особи, стан всіх туристів задовільний.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм