Прокуратура зобов’язала Халаменду розібрати кам’яну огорожу і передати землю лісовому господарству (ВІДЕО)

Прокуратура отримала законні підстави вимагати виконання рішення суду та залучати до цього виконавчу службу.
Прокуратура отримала законні підстави вимагати виконання рішення суду та залучати до цього виконавчу службу.

Паркан довжиною більше кілометра обгороджує 3 гектари державної землі в селі Рибне. За ним – приватна охорона. По периметру – система відеоспостереження.

Цю територію лісового фонду завбільшки як п’ять футбольних полів наприкінці 2000-х захопив Ігор Халаменда, відомий на прізвисько “Бура”. Прокуратура зобов’язала його власним коштом розібрати кам’яну огорожу і передати землі лісовому господарству, пише Фіртка.

Нещодавно адвокати Халаменди отримали поразку в Апеляційному суді Івано-Франківської області. Підтверджено законність рішення Тисменицького районного суду, яке зобов‘язує Буру повернути в державну власність 3 гектари заповідної території. Рішення вступило в законну силу 30 червня.

Згідно з рішенням суду, Ігор Халаменда зобов’язаний демонтувати огорожу на землі, яка належить лісгоспу, та повернути землю в державне користування.

Інтереси держави в цій справі захищає перший заступник прокуратура Івано-Франківської області. Саме він звернувся з позовом до Тисменицького районного суду про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою біля села Рибного, яка належить ДП «Івано-Франківське лісове господарство».

Справу розглянули 11 лютого 2020 року. Суддя Марія Хоминець прийняла рішення зобов’язати демонтувати огорожу і надати лісгоспу доступ до державного лісу. Так прокуратура отримала законні підстави вимагати виконання рішення суду та залучати до цього виконавчу службу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм