Прокладають кабель: франківців попереджають про короткочасні вимкнення світла

18 березня на вул. Незалежності (район Стометрівки) та вул. Вітовського розпочалися розкопки для прокладення нової ділянки кабельної лінії електропередачі.

Роботи проводять для приєднання до електромережі нових споживачів, пише Ратуша з посиланням на АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Прокладення нової ділянки розподільчої кабельної лінії погоджено з міською владою, спеціалістами департаменту містобудування та культурної спадщини міста. Перед початком будівництва АТ «Прикарпаттяобленерго» отримало усі необхідні ордери та дозволи. Земляні роботи проводитимуть фахівці підрядної організації ПП «АЛЬФА ЕНЕРГО ГРУП», яка має необхідне обладнання, щоб прокласти кабельну лінію у найшвидші терміни, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: В кількох районах “Прикарпаттяобленерго” обслуговуватиме абонентів за новими адресами

Завершити прокладення лінії енергетики обіцяють до кінця наступного тижня. Після розкопок благоустрій вулиць буде відновлено до попереднього стану.

Зауважили, що у зв’язку із проведенням робіт можливі короткотривалі вимкнення електропостачання клієнтів на вул. Незалежності та вул. Вітовського.

За вимкненнями можна слідкувати на карті вимкнень стартової сторінки офіційного сайту обленерго https://oe.if.ua/, вибравши свою адресу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм