Прикарпатці ризикують залишитися без субсидії. ВІДЕО

На Прикарпатті 70 тисяч споживачів ще жодного разу не сплачували за доставку газу.
На Прикарпатті 70 тисяч споживачів ще жодного разу не сплачували за доставку газу.

Майже 98 тисяч прикарпатців, які користуються субсидією ризикують залишитися без газу і пільг, через заборгованість за доставку у 16,5 млн грн.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Канал 402.

Як відомо, під час карантину штрафи за прострочення оплати прикарпатцям не нараховують.

Проте, як зазначив комерційний директор АТ “Івано-Франківськгаз” Віктор Кедик, як тільки карантинні обмеження будуть зняті, газ боржникам перекриють. А справу передадуть до суду.

Знімуть обмеження – буде зрозуміло, що заборгованість має бути погашена. В іншому випадку може бути нарахована штрафна санкція. Закон ввів обмеження не для того, щоб люди не платили. А для того, щоб частково відтермінувалася плата для тих, хто попав в скрутну ситуацію і тимчасово не працював, – прокоментував Віктор Кедик.

Заступник директора департаменту соціальної політики ОДА Степан Микицей, зазначив, що споживачі можуть позбутися субсидії, адже її скасують якщо людина боргує за комунальні послуги більш як три місяці у сумі понад 340 грн. Оновити пільгу можна буде після сплати боргу.

Люди, які мали таку заборгованість і яким не призначено субсидії, до 1 липня мали можливість погасити її. Їм призначили субсидію з початку сезону, тобто з 1 травня, а хто не заплатив, ще має можливість укласти договори реструктуризації. Але тоді буде субсидія призначена від моменту укладення договору, – розповів Степан Микицей.

Станом на сьогодні в області є 70 тисяч споживачів, які ще жодного разу не сплачували за доставку газу. А загальний борг за цю послугу на Прикарпатті становить 58 мільйонів гривень.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм