“Я прибрав – твоя черга-2020”: Прикарпатців запрошують долучитися до екочеленджу

Традиційно в треті вихідні вересня волонтери по всьому світу долучаються до глобального прибирання – челенджу “Я прибрав – твоя черга”.

Працівники Дністровського басейнового управління водних ресурсів також вийдуть 19 вересня на береги річок, щоб зробити їх чистими, пише Ратуша з посиланням на сторінку БУВРу у Фейсбук.

ДО ТЕМИ: Побачив – прибери: прикарпатців запрошують на щорічну екоакцію. ВІДЕО

Прибирання проводитиметься на шести локаціях:

  • р. Бистриця Солотвинська, с. Старий Лисець, Тисменицький р-н;
  • правий берег р.Дністер, с.Побережжя, Тисменицький р-н;
  • р. Дністер, с. Шевченкове, Галицький р-н;
  • правий берег р.Прут (біля мосту), с. Нижній Вербіж, Коломийський р-н;
  • р.Лімниця, с. Пукасівці, Галицький р-н;
  • р.Прут, смт Заболотів-с.Хлібичин, Снятинський р-н.

У зв’язку з поширенням коронавірусу значно зросла кількість одноразових предметів, які швидко перетворюються на сміття і потрапляють на береги річок і озер. Окрім того, транскордонні річки, такі як Дністер вже давно страждають від забруднення побутовими відходами, – йдеться у повідомленні.

Організатори запрошують всіх небайдужих долучитися до Міжнародного дня чистих берегів – 2020. Найактивніший учасник челенджу отримає корисні і приємні еко-призи.

Для цього потрібно: прибрати своє улюблене місце відпочинку біля річки, озера, чи моря, або ж долучитися до учасників заходу на одній з локацій, поділитися фотографіями «до» і «після» під цим постом та у себе на сторінці з хештегами #Яприбрав_Твоячерга2020 #Челендж_ДністровськеБУВР.

Акція триватиме з 14 по 30 вересня 2020 року.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм