Прикарпатців запрошують взяти участь у конкурсі фотографій від Вікіпедії

З 1 по 30 листопада в українській Вікіпедії проходитиме Конкурс наукових фотографій та зображень, приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, який відзначають 10 листопада.

Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Для цього потрібно з 1 по 30 листопада завантажити фотографії, що документують світ науки. Це можуть бути зображення, що показують об’єкти та ефекти досліджень, вчених під час роботи чи їх дослідницьке обладнання у 5 номінаціях: «Мікроскопія», «Нефотографічні зображення» (у тому числі відео), «Люди в науці», «Загальна категорія», «Живі організми».

ДО ТЕМИ: У Франківську бразильська фотографиня презентувала фотовиставку. ВІДЕО

Подати можна необмежену кількість фото. Допускаються зображення та ілюстрації, зроблені комп’ютером, або за допомогою комп’ютерної техніки.

Подані роботи оцінюватиме кваліфіковане журі, до складу якого входять спеціалісти із різних галузей знань. У кожній номінації буде обрано три переможці. Автори найкращих фото отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазинів,- йдеться у повідомленні.

Сторінка конкурсу з умовами участі: http://wikiscience.wikimedia.org.ua

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм