Ексдепутата Івано-Франківської міськради, який не задекларував квартиру у Відні, можуть виправдати

Засуджені починають ініціювати скасування вироків ВАКС, які вже набрали законної сили. Все це через рішення КСУ, яким кримінальну відповідальність щодо брехні в декларації визнано неконституційною.

Про це повідомили в «Автомайдані», пише Ратуша з посиланням на Галичину.

Загалом в Антикорупційному суді було 5 вироків по таких справах. Найімовірніше, що їх усіх просто скасують.

ДО ТЕМИ: Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Наприклад, на 19 листопада призначено засідання по перегляду вироку щодо Романа Тимківа, колишнього керівника Львівського бронетанкового заводу.

Тимків у своїй декларації за 2017 рік та в декларації перед звільненням не вказав відомості про частку дружини на квартиру у Відні за 381 тис. євро, а також про компанію з Белізу (офшорна зона) із статутним капіталом у 50 тис. доларів США, бенефіціаром якої він сам і був, – йдеться у повідомленні.

При чому на суді Тимків повністю визнав свою вину у брехні в декларації та пішов на угоду із прокурором.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігор Насалик оскаржує результати перевірок НАЗК його декларацій

Ще у травні ВАКС ухвалив обвинувальний вирок і призначив 51 тис. грн штрафу з позбавленням права протягом наступних 3 років керувати державними підприємствами, а також стягнув в бюджет 2 860 грн за проведення експертизи.

Тепер цей вирок ймовірно скасують, Тимківу з бюджету повернуть сплачений штраф і він зі спокійною душею зможе йти знову працювати на державну службу. Велика подяка за це 11-ти суддям КСУ!, – йдеться у повідомленні.

Довідка:

Роман Тимків – ексдепутат Івано-Франківської міської ради, пройшов за списком “Третьої сили”, яку тоді очолював нардеп Юрій Соловей. Також  він є відомим франківським будівельником, засновником компанії «Екстім». Роман Тимків свого часу був помічником прикарпатського народного депутата від “Блоку Петра Порошенка” Юрія Солов’я.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм