Відпочинок в умовах карантину: прикарпатцям повертають кошти за ненадані турпослуги

Чи можна повернути кошти за не надані туристичні послуги? Можна!
Чи можна повернути кошти за не надані туристичні послуги? Можна!

У зв’язку з COVID -19 плани багатьох прикарпатців, які збиралися подорожувати за кордоном і заздалегідь придбали туристичні путівки, змінилися, головним чином не з вини туриста. 

Як повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби, в Івано-Франківській області збільшилася кількість звернень з питань надання туристичних  послуг, інформує Ратуша.

Після проведення фахівцями перевірок, людям  все-таки повернули кошти за ненадані туристичні  послуги.

«Нещодавно до Головного управління звернулася споживачка з проханням допомогти повернути кошти за ненадану послугу в розмірі 12282,00 грн. Спеціалісти управління захисту споживачів провели позаплановий захід державного нагляду, в ході якого суб’єкт господарювання зобов’язаний повернути кошти. Припис було виконано в повному обсязі», – йдеться у повідомленні.

Також надійшло звернення щодо повернення коштів за ненадану екскурсійну поїздку до Європи. За результатами проведеної перевірки споживачу було повернуто кошти в розмірі 4900 грн.

«Тож, якщо туроператор не надав заявлені послуги, звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за захистом ваших прав. Отримавши заяву, фахівці проведуть перевірку; у випадку виявлення порушень, винні особи будуть притягнуті до відповідальності», – додається у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм