Прикарпаття і ще 23 клуби хочуть відставки президента ПФЛ Сергія Макарова – відкритий лист

ФК «Прикарпаття» Івано-Франківськ, за ініціативою двадцяти чотирьох клубів ПФЛ інформує про висловлення недовіри Президентові ПФЛ Макарову Сергію Дмитровичу.

Про це йдеться в листі, опублікованому сьогодні на клубному сайті, пише Ратуша.

Так, 11 червня 2020 року під час проведення позачергової Конференції ПФЛ 20 клубів підписало колективне звернення. Пізніше ще 4 клуби приєдналися до нього, що разом складає 24 клуби. Таким чином, просимо вважати дане звернення висловленням недовіри клубів у розмінні ч. 1 ст. 21 Статуту ПФЛ та просимо внести питання про підтвердження недовіри до порядку денного Чергової Конференції на підставі ч. 5 ст. 13 Статуту ПФЛ.

Відповідно до цього звернення, причиною висловлення недовіри є непрофесіоналізм Макарова С.Д. у нинішній кризовій ситуації, пов’язаній із дією заборони на проведення масових спортивних заходів, у тому числі футбольних змагань. Макаров С.Д. своєю неорганізованістю, неможливістю винайдення компромісу серед клубів, відсутністю чіткої позиції, як керівника організації, та пасивністю у винайдені шляхів повернення до футболу призвів до розколу та конфліктної ситуації серед клубів ПФЛ та проведенню двох Рад Ліг й однієї позачергової Конференції. Іншим наслідком його некомпетентності стало перетворення ПФЛ у фінансово неспроможну організацію без будь-яких заощаджень, яка самостійно не може об’єднати клуби та забезпечити проведення футбольних змагань.

ДО ТЕМИ: Стало відомо, хто розсудить «Прикарпаття» та «Агробізнес»

У зв’язку із цим, вимагаємо у відповідності до ч. 2 ст. 21 та ч. 5 ст. 13 Статуту ПФЛ внести до порядку денного Конференції ПФЛ питання щодо висловлення недовіри Президенту ПФЛ, а також внести до порядку денного питання про фінансовий й аудиторський звіти діяльності ПФЛ і про внесення змін до статуту ПФЛ. Про розгляд даного звернення просимо повідомити усіх підписантів звернень у найближчий час. Просимо вважати цей лист офіційним зверненням до Професіональної футбольної ліги.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм