«Прикарпаття» розгромною поразкою рестартує в Першій лізі

Інтригу в матчі вбив просто шедевральний ляп арбітра матчу Павла Дубровця.

Івано-Франківське «Прикарпаття» зазнало прикрої поразки у Миколаєві.

У першому ж матчі після рестарту Першої ліги підопічні Володимира Ковалюка поступилися місцевому МФК 1:5, пише Ратуша.

Перший тайм завершився з рахунком 3:1 на користь господарів. Два голи іванофранківці пропустили після класно розіграних стандартних положень. Третій — після індивідуальних дій нападника гостей Владислава Войцеховського.

Під завісу тайму і акомпанемент зливи один м’яч команді рідного краю вдалося відквитати — Роман Дитко класно пробив зі штрафного.

Інтригу в матчі вбив просто шедевральний ляп арбітра матчу Павла Дубровця, котрий вгледів пенальті у контакті захисника «Прикарпаття» з нападником господарів. 4:1 і гра по суті була зроблена.

А “поховав” іванофранківців на 98-й хвилині білярдним ударом з меж штрафного майданчика Юрій Черепущак. 5:1 і «Прикарпаття» опускається на 12 місце, а «Миколаїв» підіймається на 11-те, випереджаючи підопічних Ковалюка на один бал.