Прикарпаття – лідер за виконання мовних квот на місцевому та регіональному телебаченні

Як зазначається у річному звіті представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області, в грудні 2020 року розпочалася трансляція 8-ми програм у мультиплексі MX-1 в містах Калуш, Яремче, с-щі Верховина та с. Річка Косівського району.

Про це інформує пресслужба Івано-Франківської облдержадміністрації, пише Ратуша.

Після початку впровадження багатоканального телевізійного мовлення у зазначених вище населених пунктах територія покриття Івано-Франківської області цифровим сигналом значно збільшилась і становить близько 60%. Це вирішило проблему так званих «білих плям» Прикарпаття, куди раніше цифровий сигнал не досягав і покриття області було ледь 30%.

За 2020 рік представник Національної ради в області провів 555 моніторингів ТРО та провайдерів, під час яких виявив 50 порушень медійного законодавства. За результатами моніторингів виконання мовних квот на місцевому та регіональному телебаченні, Івано-Франківська область знаходиться на першому місці (100% української мови в ефірі); за кількістю україномовних пісень в радіоефірі Івано-Франківська область на 4-му місці в Україні.

ДО ТЕМИ: Франківський блогер презентував медіа-компанію, яка просуває тільки україномовний контент. ВІДЕО

У звіті представника Національної ради в Івано-Франківській області також розглянуті питання стану телерадіоінформаційного простору Прикарпаття та результати перевірок місцевих телерадіокомпаній. Зі звіту можна дізнатись про розвиток мереж мовлення в Івано-Франківській області, детально описані кроки по захисту інформаційного простору та реалізація проєкту «Мовлення громад», проаналізовано роботу місцевих ЗМІ під час виборчої кампанії в жовтні 2020 року.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм