Прикарпаття позмагається за отримання фінансування на реалізацію 32 розвиткових проєктів

3 листопада завершився прийом документів у рамках другого конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися коштом державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Від Івано-Франківщини у конкурсному відборі братимуть участь 32 проєкти, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Загальна їх вартість – 457,2 млн грн, з яких 338,7 млн грн заплановано профінансувати коштом державного бюджету. Проєкти стосуються розвитку туристичної галузі в області, підтримки підприємницької діяльності у сільській місцевості та розвитку депресивних територій.

Серед замовників проєктів – Івано-Франківська ОДА (8 поданих заявок), виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (7 заявок), один проєкт подано агенцією регіонального розвитку та 16 проєктів – територіальними громадами області,- йдеться в повідомленні.

ДО ТЕМИ: ПНУ став фіналістом проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»

Найбільшу кількість заявок подано за програмою «Розвиток туризму» – 12 проєктів загальною вартістю 226,2 млн грн.

У результаті реалізації проєктів на Прикарпатті облаштують нові туристичні об’єкти, які підвищать конкурентоспроможність регіону та створять додаткові можливості для зайнятості громадян, наповнення бюджетів сільських та міських громад,- додають у пресслужбі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм