Прикарпаття отримало понад 280 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19

Національна служба здоров’я України виділила для Івано-Франківської області найбільшу суму коштів у порівнянні з іншими регіонами для боротьби з коронавірусом.

Зокрема, Прикарпаття отримало 288 мільйонів гривень, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу ІФ облдержадміністрації.

На даний час в області зареєстровано 17181 підозра на коронавірус. У 12811 прикарпатців діагноз підтвердили. Загалом захворюваність на COVID-19 серед усього населення області склала 0,9 %, – йдеться у повідомленні.

Медичну допомогу хворим на коронавірус надають 20 закладів охорони здоров’я, в яких розгорнули 1851 ліжко. Заповненість місць у лікарнях складає 30-38 %.

ДО ТЕМИ: Від початку пандемії на COVID-19 захворіло більше 13 тисяч прикарпатців 

В.о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Дзьомкак зазначив, що на сьогодні кількість поступлень у медзаклади значно скоротилася. Зменшилася і летальність внаслідок перебігу хвороби.

Своєю чергою генеральний директор обласної клінічної інфекційної лікарні Роман Остяк розповів про нові протоколи лікування хворих, умови госпіталізації пацієнтів із COVID-19, забезпеченість лікарні ШВЛ-апаратами, кисневими точками, медичними препаратами:

На сьогодні в області за добу проводять понад 900 тестувань методом ПЛР-діагностики. Окрім того, практикується тестування методом ІФА.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм