Прикарпаття обіграло молодіжку Львова. ФОТО

Першого березня в Івано-Франківську відбувся матч ФК “Прикарпаття” з молодіжним складом ПФК “Львів”.

Франківці на домашньому майданчику змогли обіграти суперників, інформують у пресслужбі команди.

До перерви господарі втілили свою ігрову перевагу у два забиті м’ячі: на 23-й хвилині після навісу з кутового Назарій Воробчак вдало зіграв на добиванні, а за кілька хвилин новобранець Андрій Андрейчук прорвався лівим флангом і потужно пробив у дальній верхній кут – 2:0.

За кілька хвилин Віталій Пархуць сфолив у власному штрафному. Вже невдовзі Андрій Кохман ударом з 16-ти метрів втретє відзначився у воротах дублерів львів’ян. Другий тайм також пройшов за переваги першолігової команди, але збільшити рахунок прикарпатцям більше не судилося.

Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь МФК “Прикарпаття”. Команда продовжує підготовку до весняної частини сезону у рідному місті. Вже третього березня футболісти поїдуть у Чернівці, де зіграють контрольну гру з друголіговою “Буковиною”.