Прикарпаття не змогло переграти аутсайдера Першої ліги. ФОТО

Якщо довго мучитись, то обов’язково що-небудь і вийде. Під таким девізом Івано-Франківське Прикарпаття і виступає у цьогорічному чемпіонаті Першої ліги. Але от біда – щось не дуже виходить.

Причин можна знайти з десяток – від коронавірусу і пустих трибун до нового тренера і побудови команди. Проте на дворі осінь, зіграно десять матчів, а світла в кінці тунелю ніяк не видно. Забиваємо мало, пропускаємо багато…

Напередодні цього матчу одужало шестеро гравців івано-франківського клубу, у котрих були позитивні ПЛР-тести минулого тижня. Тож керманич “орлів” Руслан Мостовий міг на них розраховувати.

Саме так ми підійшли до репортажу з матчу 10-го туру між Прикарпаттям і херсонським Кристалом, який через “червоний Івано-Франківськ” відбувався в Бурштині на місцевому стадіоні “Енергетик”.

Щодо самого поєдинку, то уже в дебюті “Прикарпаттю” вдалася гольова атака. Назарій Воробачак встояв на ногах після спроби фолу від суперника, пробив по воротах, м’яч по дорозі зачепив захисника, але продовжив рух у бік воріт. На лінії воротарського на нього чекав Ростислав Волошинович, який пробив головою повз голкіпера. 1:0.

Господарі відійшли в оборону і змусили “Кристал” діяти першим номером. Але окрім дальніх ударів Терзі і Гливого аргументів у гостей не проглядалося.

Атаки “Прикарпаття” до перерви були навіть гострішими, проте гостям таки вдалося відігратися ще в першому таймі. Андрій Барладим протягнув м’яча до штрафного, віддав на Лаптєва і той прострілив точно на дальню штангу, яку в падінні головою замкнув Гливий.

Після перерви гра проходила в куди більш видовищному режимі, команди буквально обмінювались небезпечними атаками і були близькі до того, щоб вийти вперед. Але не судилися ні одним, ні іншим.

Кристал влаштовувала і нічия, а іванофранківці вже не могли нічого змінити.

“Прикарпаття” набрало дев’яте очко, але покинути чотирнадцяте місце не змогло, оскільки свій матч виграв “ВПК-Агро”.