Прикарпаття завдяки голу-шедевру Сондея нарешті перемагає. ВІДЕО

Протягом чотирьох останніх матчів “Прикарпаття” ніяк не могло отримати три пункти. Перемога над “Нивою” в минулому місяці так і залишалося останнім досягнення команди Мостового, яка з кожною наступною невдачею, все сильніше наближалася до зони вильоту. Перед стартом 13-го туру вони лише на одне очко випереджали 15-й “Авангард”.

Але “Альянсу” на проблеми івано-франківців було все одно, у них завдання було одне — перемогти.

Натхнені успіхом в минулому турі, вони активно почали матч і виглядали цікавіше суперника, пише Ратуша з посиланням на ua-football.com.

Тим більш несподіваним вийшов гол господарів, які повели в рахунку після дальнього удару Сондея. Цілком можливо, що постріл Івана претендуватиме на звання найкращого в турі.

Гості, провівши жвавий старт, не очікували, що пропустять першими і з кожною хвилиною збільшували тиск. Тут ми віддамо належне “Прикарпаттю”, яке в захисті діяло впевнено, рідко даючи шанс пробивати по своїх воротах. Навіть стандарти “Альянсу”, які часто приносять результат (“Верес” збрехати не дасть), не несли за собою велику небезпеку. З позиційними атаками було ще складніше.

Господарі у другому таймі рідко вибігали в контратаки, розуміючи, що синиця в руках більш ціна, ніж журавель в небі. Тим більше, після такої довгої серії невдач. “Альянс” старався, але пройти оборонні редути так і не зміг, програвши свій п’ятий матч в нинішньому сезоні. Хтось може заперечити, що гра була швидше нічийною, але “Прикарпаття” свій, не самий очевидний, момент реалізувало, а після грамотно зіграло в обороні. Перемогу можна назвати заслуженою.

Перша ліга, 13-й тур
“Прикарпаття” – “Альянс” 1:0
Гол:
Сондей Іван 28
“Прикарпаття”: Новак Андрій, Борисевич Роман, Януш Орест, Пархуць Віталій, Мелінишин Сергій, Сад Валерій, Кузьмин Роман, Семотюк Владислав, Сондей Іван, Барчук Роман, Цюцюра Василь
“Альянс”: Важинський Ярослав, Пікуль Костянтин, Медведєв Олександр, Неплях Євген, Пісний Руслан, Лебеденко Олександр, Ярошенко Костянтин, Піднебенной Вячеслав, Шарай Владислав, Агапов Микола, Загинайлов Сергій

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм