Прикарпаття в темноті і меншості відбирає очки у Чорноморця. ФОТО/ВІДЕО

В матчі 5-туру Першого туру Івано-Франківську Прикарпаття на своєму полі зустрічалося з одним із лідерів чемпіонату одеським Чорноморцем.

Щоправда, трибуни стадіону “Рух” знову були порожніми, адже найближчі домашні ігри іванофранківці зіграють без глядачів через перебування міста в помаранчевій карантинній зоні, пише Ратуша.

До матчу обидві команди перебували на різних полюсах турнірної таблиці: Прикарпаття – передостаннє, а Чорноморець – другий.

Але це не знітило господарів, які вже на третій хвилині відкрили рахунок — це Барчук віддав класний пас на Воробчака. Той увійшов в карний майданчик і хвацько послав кулястого в дальній кут.

Надалі команди обмінялися удару в стійки воріт і заспокоїлись. А під завісу тайму забив Чорноморець — після подачі кутового Мартиненко завдавав удару, який був захисником заблокований, але м’яч, що відскочив, першим зумів приборкати Лиховидько, причому зробив це в один дотик, відправивши круглого в сітку з-за меж штрафного майданчика!

Друга половина матчу почалася із небезпечної гри нападника Романа Барчука в карному майданчику гостей — той намагався пробити через себе, але влучив ногою у вухо захиснику. Жовта карта від арбітра матчу Кальонова стала для Барчука другою в матчі. І Прикарпаття, за “доброю” традицією, змушене догравати в меншості.

Ще що цікаво — на другий тайм в рамці воріт Прикарпаття з’явився Роман Сердюк, замінивши Піцана. Для молодого кіпера це був перший матч на такому рівні!

Через 20 хвилин арбітр так накалив атмосферу на стадіоні, що три з чотирьох освітлювальних веж погасли. В сутінках догравати ніхто не хотів і довелося чекати відновлення освітлення.

Після рестарту матчу Чорноморець зробив ставку на симуляції, раз по раз падаючи після контактів з гравцями. Арбітр на провокації “вівся”, призначаючи небезпечні штрафні удари.

Проте, така тактика одеситам не допомогла, а Прикарпаття відстояло таке жадане очко.

Прикарпаття – Чорноморець 1:1 (1:1)

Голи: Воробчак (3) – Лиховидько (31)

Прикарпаття: Піцан (Сердюк 46), Бочкур (Хома 66), Пастух, Мелинишин, Сікач, Воробчак, Кохман (Дитко 71), Семотюк (Вацеба 46), Кузьмин, Волошинович, Барчук.

Чорноморець: Варакута, Мартиненко, Поспєлов, Ліховідько, Слинкин, Путря, Клименко, Валєєв (Козак 73), Авагімян, Бугай (Штогрин 62), Кожушко (Брагар 62).

Попередження: Барчук (30, 53), Кузьмин (39) – Мартиненко (58)

Вилучення: Барчук (53)

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм