Прикарпаття від початку року отримало понад 270 млн грн на допомогу пацієнтам з COVID-19

Західний міжрегіональний департамент опікується 476 спеціалізованими закладами охорони здоров’я восьми областей, серед яких Івано-Франківська.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

За квітень-серпень 476 медичних закладів цих областей (з них 8 центрів екстреної медичної допомоги) отримали від Національної служби здоров’я України вже понад 7,2 млрд грн. З них спеціалізовані заклади – понад 6,4 млрд грн, центри екстреної медичної допомоги – понад 797 млн грн, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: Франківська область увійшла в ТОП-5 закупівель тижня для боротьби з COVID-19 

За надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього, 362 медичні заклади областей західної України, отримали понад 1,5 млрд грн.

П’ять місяців з початку змін у спеціалізованій медичній допомозі – це дуже короткий термін. Але уже зроблено дуже багато – гроші за пацієнтом пішли в усі районні, міські та обласні лікарні. Звісно, усім нам хотілося б, щоб зміни відбувалися швидше та помітніше і для пацієнтів, і для лікарів. Але прогрес – це не питання  швидкості, а питання  напрямку. І ми взяли правильний напрямок і рухаємося далі.  Попри проблеми та складнощі. Нам випала можливість змінити нашу країну. І ми повинні цією можливістю скористатися, – зазначила директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця.

Загалом, Івано-Франківська та Львівська область є лідерами щодо отриманих від НСЗУ коштів за надання медичної допомоги хворим допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього. Івано-Франківщина отримала понад 278 млн грн. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті підприємство продало засоби дезінфекції дорожче на 130 тис. грн 

Найбільша кількість лікарень, які надають медичну допомогу при гострому мозковому інсульті, розташовано на Івано-Франківщині – 14, вони вже отримали фінансування на загальну суму – 21,7 млн грн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм