«Прикарпаттяобленерго» придбало маски втричі дорожче, ніж інші установи

Договір підписали із ПП «Група Брасс» на закупівлю медичних масок на загальну суму 49 тисяч гривень.
Договір підписали із ПП «Група Брасс» на закупівлю медичних масок на загальну суму 49 тисяч гривень.

Акціонерне товариство «Прикарпаттяобленерго» підписало договір із ПП «Група Брасс» на закупівлю медичних масок на загальну суму 49 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

За договором придбали трохи більше 4 тисяч захисних тришарових масок, де вартість однієї становить близько 12 гривень, пише Ратуша з посиланням на НАШІ ГРОШІ.Львів.

Наприклад, Івано-Франківський медичний університет замовив захисні маски по 5 грн/шт, а онкологічний диспансер у Маріуполі – по 4,5 грн/шт.

Ще дешевше такий товар придбають у Одеському центрі зайнятості. Для них одна маска коштуватиме 4 грн/шт, тобто втричі дешевше, ніж замовило «Прикарпаттяобленерго».

ДО ТЕМИ: Скандал на Прикарпатті: медики швидкої замовили 100 тисяч масок втричі дорожче, ніж ВО «Карпати»

Як свідчить дослідження проведене «Наші гроші. Львів», ціна на цей засіб індивідуального захисту почала зростати після початку пандемії, і до середини квітня ціна коливалася від 13 до 18 грн. Потім ціни почали знижуватися, і сьогодні бюджетні установи купують медичні маски переважно від 4 до 6 гривень за одиницю.

Варто зауважити, що Івано-Франківська область належала до тих, де ситуація з масками навіть у піковий період високих цін була найкращою. Завдяки роботі тут «Івано-Франківського учбово-виробничого підприємства українського товариства глухих», який зміг забезпечити пошиття великої кількості масок у короткий термін, навіть протягом березня-квітня ціна на маски була 5-5,6 грн.

Власником приватного підприємства «Група Брасс» є мешканець Івано- Франківська Станіслав Онищук. Він також є співзасновником та керівником клініки естетичної хірургії «Брасс», яка також розташована в Івано-Франківську.

З початку 2020 року «Група Брасс» підписала 153 контракти на загальну суму 2,94 млн грн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм