Прикарпатські спортсмени знову вийшли на страйк. ФОТО/ВІДЕО

Вони не згідні з тим, що через потрапляння у “помаранчеву зону” їм доводиться вкотре закриватися.
Вони не згідні з тим, що через потрапляння у “помаранчеву зону” їм доводиться вкотре закриватися.

Сьогодні, 5 серпня біля Івано-Франківської облдержадміністрації зібралися представники спортивних центрів та фітнесклубів.

Мітингувальники мають свої вимоги до влади щодо чергового закриття їхніх закладів через посилення карантину, пише Ратуша.

ДО ТЕМИ: Марцінків: Востаннє ділив країну на «зони» ще Янукович

Працівники спортивних закладів готують звернення до уряду. Вони не згідні з тим, що через потрапляння у “помаранчеву зону” їм доводиться вкотре закриватися.

На площі зібралося близько сотні працівників та клієнтів спортивних клубів міста і області.

На початку пікету для всіх бажаючих провели імпровізовану фітнес-розминку.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підтримує спортсменів. На його думку, закривати спортивні зали нерозумно.

Якщо рішення не буде переглянуто, то будемо робити так, як зробили в Тернополі – збирати позачергову сесію міської ради та приймати відповідні рішення.

Відомий франківський спортсмен і депутат міської ради Віталій Мерінов вважає дії влади по меншій мірі необґрунтованими.

У той момент, коли не закриваються розважальні заклади, кальянні, натомість закриваються ті заклади, де пропагується здоровий спосіб життя, де люди займаються спортом. Саме завдяки цим тренуванням підвищують свій імунітет. Мені, як спортсмену, такі дії незрозумілі, чому саме в помаранчевій зоні, до якої відноситься Івано-Франківськ, заборонено займатись у спортивних клубах. У моєму боксерському клубі через місяць змагання, мені потрібно готуватись, і я не маю цієї можливості. Мені з дітмьи дозволено працювати тільки на вулиці. Такі потужні торгові центри як “Метро”, “Епіцентр” працюють, хоч у них набагато більше людей, ніж у тренажерних залах.

Якщо закривати, то абсолютно все. Одним закладам працювати дозволено, а іншим – ні. Такого не може бути у цивілізованій державі. Якщо вважаєте, що у роботі спортзалів є порушення, то приходьте з перевірками, робіть зауваження. Ми будемо брати це до уваги та покращувати умови, – коментує відомий прикарпатський стронгмен Володимир Пиндус.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм