Прикарпатські медики отримали від США засоби індивідуального захисту

За підтримки Агентства США з міжнародного розвитку для медиків Прикарпаття передали засоби індивідуального захисту, загальною вартістю 1 мільйон 300 тисяч.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

За словами першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки, над реалізацією проєкту з боку обласної державної адміністрації працювали радник голови облдержадміністрації Леся Круп’як та департамент охорони здоров’я ОДА.

ДО ТЕМИ: Наталія Федорика: Реформа медицини має свої плюси та мінуси

Завдяки проєкту 15 закладів охорони здоров’я області отримають респіратори FFP3, одноразові захисні костюми, одноразові медичні маски, шапочки, бахіли та захисні щитки для обличчя.

Реалізація даного проєкту є надзвичайно важливою для області, особливо  у час пандемії коронавірусу, адже дає можливість забезпечити медичних працівників, які щоденно перебувають у зоні ризику, засобами індивідуального захисту, – підкреслила Марія Савка. – Висловлюємо щиру вдячність представникам проекту за надання допомоги та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Також додала, що Івано-Франківщина вже має успішний досвід співробітництва з представниками Агентства США з міжнародного розвитку. Так, за їхньої підтримки цього року відкрили 16 кімнат відпочинку для медичного персоналу в 11 районах області.

ДО ТЕМИ: Три медичні заклади Прикарпаття потрапили у ТОП-5 закупівель тижня для боротьби з COVID-19

За словами регіонального представника проєкту Яромира Удода, до початку пандемії COVID-19 їхня основна співпраця базувалася на наданні допомоги громадським організаціям. Однак, коли виникла гостра потреба у забезпеченні медичних працівників засобами індивідуального захисту, учасники проєкту зосередили увагу на підтримці лікарів:

Дізнавшись від обласної державної адміністрації про потребу у засобах індивідуального захисту для медичних працівників, ми комунікували із донорами щодо придбання масок, захисних костюмів та щитків. Сьогодні ми передали першу партію технічної благодійної допомоги медикам Прикарпаття, невдовзі очікується чергова передача медичних засобів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм