Прикарпатські лісівники розпочали облік диких тварин. ФОТО

У лісах Прикарпаття здійснюється щорічний облік тварин мисливськими господарствами, користувачами мисливських угідь з метою об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області.

Підрахунок диких тварин відбувається шляхом спостереження на підгодівельних майданчиках, шумового прогону, підрахунку слідів на снігу, пише Ратуша з посиланням на Facebook-сторінку Івано-Франківсько обласного управління лісового та мисливського господарства.

На підставі результатів таксації визначається щільність тварин у природних умовах, норми регулювання їх чисельності та ухвалюється рішення про дозвіл на полювання або його заборону на наступний сезон у мисливських угіддях. Таксація здійснюється за участю працівників Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, державних лісових господарств, представників Держпродспоживслужби, управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА, – повідомили у дописі.

ДО ТЕМИ: Рисі в Горганах: унікальні кадри рідкісних тварин у Карпатах. ФОТО

Наразі веденням мисливського господарства на території Івано-Франківської області займаються 58 користувачів мисливських угідь різної форми власності на загальній площі понад 750 тис.га.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм