Прикарпатські лікарні закупили апарати штучної вентиляції за понад 2 млн грн

Протягом вересня-жовтня 2020 року лікарні в п’яти областях Західної України, в тому числі Івано-Франківська, замовили 12 апаратів штучної вентиляції легень на загальну суму 8,7 млн грн.

Всі закупівлі провели за спрощеною процедурою звітування для подолання пандемій коронавірусної хвороби COVID-19, пише Ратуша з посиланням на Наші гроші. Львів.

ДО ТЕМИ: Коломийська лікарня закупила медикаментів для лікування хворих на COVID-19 на понад 1 млн грн.

За даними Prozorro, Івано-Франківська область посіла третє місце за кількістю виділених кошів на дихальне обладнання – 2,2 млн грн.

Великий договір на 1,16 млн грн на постачання двох апаратів ШВЛ Ювент-Т підписала Калуська районна рада Івано-Франківської області. Це апарат українського виробництва UTAS, призначений для дихальної підтримки дорослих та дітей. Товар для Калуської районної лікарні поставить ТОВ «Оламед».

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті «ковідна» лікарня закупила додаткових ліжок на 400 тисяч гривень 

Дрібніші договори на постачання вентиляторів легень підписали в Івано-Франківську. Апарат ШВЛ Ювент-Т за 606 тис. грн придбають в Івано-Франківському міському клінічному перинатальному центрі, а апарат ШВЛ SLE1000 за 410 тис. грн – в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм