Прикарпатські лікарні витратили понад 400 тис. грн на оновлення системи кисневого постачання

Протягом вересня-жовтня медичні заклади у чотирьох областях Західної України спрямували 1,7 млн грн на удосконалення кисневих систем.

В Івано-Франківській області з початку вересня на оновлення системи кисневого постачання спрямували 410 тис. грн, пише Ратуша з посиланням на Наші гроші. Львів.

ДО ТЕМИ: Томограф у калуській лікарні ремонтуватиме фірма, яка змагалась із “підставним” учасником

Найбільше коштів виділила Калуська центральна районна лікарня, яка замовила будівельні матеріали для її ремонту на 183 тис. грн у ТОВ «ВТП «Медтехніка».

Ще 89,8 тис. грн в регіоні для покращення інфраструктури витратить Тисменицька міська лікарня. Сам монтаж кисневої системи коштуватиме 42 тис. грн, а розхідні матеріали – 47,8 тис. грн. Обидва договори підписали з ТОВ «Західтехмед».

ДО ТЕМИ: Від початку року прикарпатцям повернули понад 800 тисяч гривень за неякісні послуги та товари

Дещо менше, 87,8 тис. грн, виділить Городенківська центральна районна лікарня. Івано-Франківська філія державного підприємства «Діпромісто» розробить лікарні проєкт капітального ремонту кисневих мереж за 49,8 тис. грн. Медики також придбають розхідні матеріали, кутові вентилі та ротаметри, за 38 тис. грн в підприємця Сергія Ревенка.

Ще 50 тис. грн заплатила Коломийська центральна районна лікарня за проєктування ремонту кисневого постачання в районній лікарні у вже згаданої філії «Діпромісто».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм