Прикарпатські лікарні витратили майже 600 мільйонів на протидію COVID-19

Від початку пандемії лікарні Івано-Франківщини спрямували  587 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусною інфекцією.

Загалом п’ять західних областей України витратили 3,1 млрд грн на подолання коронавірусної інфекції COVID-19, пише Ратуша з посиланням на НАШІ ГРОШІ.ЛЬВІВ.

Йдеться про закупівлі, проведені за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби.

Найбільше коштів виділили на Львівщині – 1,1 млрд грн. Друге місце посідає Івано-Франківська область з 587 млн грн. Інші ж регіони спрямували майже однакову кількість коштів: Закарпаття – 480 млн грн, Тернопільщина – 473 млн грн та Буковина – 463 млн грн.

ДО ТЕМИ: COVID-19 на Прикарпатті: за добу одужало понад 600 осіб

З загальної суми у 3,1 млрд грн витратили на медичне обладнання – 1,5 млрд грн або 48%. Ще 616 млн грн або 19% від загальної суми пішло на медикаменти та лабораторні реагенти. А 251 млн грн або ж 8% спрямували на закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги.

На придбання засобів індивідуального захисту, як-от костюмів, масок та респіраторів, виділили 107 млн грн, а трохи менше, 101 млн грн, − на закупівлі дезінфекторів та антисептиків.

Водночас на закупівлю медичного кисню спрямували 95 млн грн. А на будівельні роботи, йдеться насамперед про розширення кисневих систем, − 80 млн грн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм