Прикарпатські громади можуть отримати по 300 тис. грн на розвиток волонтерства

Проєкти трьох територіальних громад області відібрані до другого туру конкурсу «Волонтерство в громадах», що впроваджує Програма «U-LEAD з Європою». Ініціативи Брошнів-Осадської, Старобогородчанської та Ямницької ТГ комісія оцінила найвище.

Про це повідомив директор регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Руслан Панасюк, пише Ратуша з посиланням на Агенцію розвитку ОТГ Прикарпаття.

За його словами, прикарпатські громади подали на конкурс 12 заявок, а проєктні ідеї оцінювали за дев’ятьма параметрами.

Конкурсний відбір проводиться у два етапи. З 23 листопада до 30 грудня тривала процедура відбору проєктних ідей. За результатами першого етапу відібрано 15 ініціатив громад із Західної України, три з яких підготували прикарпатські ТГ, – зазначив він.

Найвищі оцінки з 12 заявок отримали проєктні ідеї Брошнів-Осадської територіальної громади («Координаційний центр Взаємодія»), Старобогородчанської ТГ («Пандемія добра») та Ямницької громади (TOLOKA)»

ДО ТЕМИ: Інформаційна грамотність: на Прикарпатті реалізували унікальний проєкт. ВІДЕО

Другий етап, який триватиме до 10 березня, передбачає цикл навчань з підготовки якісних проєктних пропозицій, яким й буде надано фінансову підтримку.

Громади, які підготують якісні пропозиції та котрі будуть відібрані за результатами заключного туру, отримають від Програми «U-LEAD з Європою» фінансову підтримку у розмірі 300 тисяч гривень на реалізацію проєктів, – наголосив Руслан Панасюк.

Метою конкурсу є розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив до подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19. Відібрані ініціативи впроваджуватимуться в територіальних громадах у співпраці органів місцевого самоврядування з неприбутковими громадськими організаціями, які стануть виконавцями проєктів.

ДОВІДКА: Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Словенією та Швецією.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм