На житло прикарпатським сиротам виділять близько восьми мільйонів гривень

У 2020 році в порівнянні з минулим роком виділили менше коштів на житло для сиріт.
У 2020 році в порівнянні з минулим роком виділили менше коштів на житло для сиріт.

Франківських сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечать житлом коштом субвенції з Державного бюджету.

Про це під час наради повідомила заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Нагадаємо, у 2019 році обласна державна адміністрація виділила місцевим бюджетам 9 мільйонів 850 тисяч 547 гривень для придбання 27-ми квартир.

Цьогоріч розглянули відповідні пропозиції для розподілу 7-ми мільйонів 952 тисяч 600 гривень.

Необхідно максимально прозоро підійти до розв’язання цього питання, дотримуючись законодавства. Водночас, треба розуміти потребу у власному житлі кожної дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, – наголосила Світлана Онищук.

Регіональна комісія сформує єдиний список дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відповідно до того, коли вони стали на квартирний облік.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: У Івано-Франківську з серпня запрацює безкоштовна школа тенісу

За словами заступниці голови облдержадміністрації, соціальний захист дітей та осіб згаданої категорії перебуває на постійному контролі керівництва облдержадміністрації.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм