Прикарпатський школяр проситиме Ілона Маска, щоб той взяв його у політ на Марс

У свої 13 років хлопець вже вміє літати на двох видах літаків.
У свої 13 років хлопець вже вміє літати на двох видах літаків.

Під час акції польоту 97-річного сотенного УПА Мирослава Симчича над Карпатами, 13-річний Антон Лампік звернеться до Ілона Маска, щоб той записав його у команду, яка здійснить подорож на Марс.

Про це Суспільному повідомив організатор польоту, голова правління ГО “Меморіал” імені Василя Стуса Роман Гунда, пише Ратуша.

14 серпня з аеропорту Коломиї здійметься літак RV-10, з якого сотенний УПА Мирослав Симчич погляне на присілок Рушір, де відбувся бій під його керуванням.

ДО ТЕМИ: У Карпатах авіатори-рятувальники вчилися виживати та рятувати постраждалих.ФОТО

Як повідомив Роман Гунда, на цій акції буде звернення юного льотчика, 13-річного Антона Лампіка до Ілона Маска про те, що він хоче взяти участь у майбутньому польоті на Марс.

У свої 13 років хлопець вже вміє літати на двох видах літаків, тому простиме Ілона Маска і Президента США, щоб вони надали йому можливість прибути до Америки і брати участь у підготовці до цього польоту, – йдеться у повідомленні.

Також у рамках польоту 97-річного сотенного УПА над Карпатами оголосять про присвоєння Прикарпатській дитячо-юнацькій асоціації малої авіації почесного звання Мирослава Симчича.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм