Прикарпатський спортсмен став чемпіоном України з бодібілдінгу. ФОТО/ВІДЕО

Прикарпатець Володимир Стецій став чемпіоном України з бодібілдингу.

Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці, пише Ратуша.

Я чемпіон України! Тепер гордо можу сказати я! Мрія стала реальністю! Дякую всім-всім за підтримку та віру в мене, сподівання виправдалися! І я вражений від кількості отриманих привітань, це дуже приємно! – написав Володимир.

За його словами, відкритий Чемпіонат України ВАББА 2020 через пандемію змушені були провести під більш скромною назвою: «Відкритий Кубок Львова».

ДО ТЕМИ: Прикарпатець став чемпіоном Європи з бодібілдингу та фітнесу. ФОТО

Спортсмен висловив подяку WABBA Ukraine та особисто Святославу Шереметі за організацію свята спорту в настільки складний для країни час:

Ви зробили все можливе та неможливе для цього і кожен з учасників відмітив та відчув ваші старання! А особисто я був приємно вражений теплим прийомом та приділеною увагою вже на перших зборах федерації! Я одразу відчув, що … – це, дійсно, одна велика та дружня сім‘я, частиною якої став і я сам!

Також додав, що особливо дякує Роману Петруку, адже саме він запалив у Володимира бажання повернутися в цей спорт, щоб перемогти:

Ти був і тренером і другом, ти більше вірив в мене, ніж я сам! Твоя 100% впевненість в мені та постійні фрази: «ти чемпіон, ти їдеш забрати своє заслужене золото» мотивували мене та заставляли викладатися на підготовці більше, ніж я міг собі це уявити! І всі старання були того варті! Завдяки цьому, я зрозумів, що ресурси мого організму більші, ніж я міг собі уявити і це надихає рухатися далі до нових вершин у спорті та в житті! Я нарешті повірив у себе та отримав заряд впевненості, якої дуже часто не вистачало!

ДО ТЕМИ: Прикарпатець став срібним призером Чемпіонату Європи з боксу. ФОТО

Моє повернення в даний вид спорту та дебют у цій федерації виявився більше, ніж вдалим! Я впевнено виграв свою категорію та зупинився в одному балі від першого місця в абсолютній першості! Це був прекрасний подарунок самому собі на 30-тиріччя! А далі тільки вперед, до нових звершень!