Прикарпатський обласний центр служби крові отримав спецавтомобіль для роботи виїзної бригади

Комунальне некомерційне підприємство «Прикарпатський обласний центр служби крові Івано-Франківської обласної ради» отримало автомобіль, придбаний за кошти обласного бюджету.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

ДО ТЕМИ: Володимир Дзьомбак: Ми не можемо в один момент кардинально збільшити кількість лікарів для лікування пацієнтів з COVID-19

За словами голови облдержадміністрації Віталія Федоріва, область має амбітні плани щодо розвитку сфери охорони здоров’я. Вже найближчим часом галузь має вийти на якісно новий рівень щодо забезпечення належних умов діагностики і лікування пацієнтів. Задля цього необхідно акумулювати фінансовий ресурс для оснащення медичних закладів сучасним обладнанням:

Забезпечення якості крові і створення банків крові – основа порятунку людського життя. Придбання автомобіля суттєво покращить роботу обласної служби і гарантувати якість зберігання крові.

На переконання генерального директора комунального некомерційного підприємства «Прикарпатський обласний центр служби крові Івано-Франківської обласної ради» Ігоря Дожджанюка, отриманий автомобіль значно покращить роботу виїзної бригади, яка здійснює забір крові у районах області:

На Прикарпатті прийнята обласна програма розвитку донорства, яка передбачає організацію системи забору крові виключно працівниками служби. Тож від сьогодні медики центру зможуть забезпечити реалізацію даної програми. Натомість у районних лікарнях компоненти крові зберігатимуться у спеціально створених банках.

Зазначив, що для отримання стандартизації високої якості компонентів крові та інфекційної безпеки кров забиратимуть, перероблятимуть і обстежуватимуть в обласній службі.

Також додали, що виїзна група, яка здійснює забір крові, налічує сім працівників. Вона забезпечена необхідним обладнанням для взяття біологічного матеріалу. Відтепер же медики матимуть холодильник для належного зберігання крові, яким оснащено новий автомобіль, що дозволить покращити і якість крові.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм