Прикарпатський екссуддя, який п’яним скоїв смертельну ДТП, отримуватиме щомісяця понад 100 тис. грн

У серпні 2011 року екссуддя Господарського суду Івано-Франківської області Юрій Грица, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на “Волзі” наїхав на працівників “Івано-Франківськводоекотехпрому”, які проводили ремонтні роботи.

В результаті один з них помер в обласній клінічній лікарні, інший – отримав інвалідність, пише Ратуша з посиланням на Prosud.

Справа щодо судді 9 років лежала в Чортківському районному суді Тернопільської області, а в 2019 її відправили на дорозслідування.

У цей час Юрій Грица продовжував вершити правосуддя, а у 2019 році подав у відставку за власним бажанням. Вища рада правосуддя без проблем задовольнила заяву судді та відправила його в почесну відставку, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті майже 40 суддів не відповідають критеріям доброчесності 

Однак цього виявилось мало – наприкінці 2020 року Грица звернувся до суду з прохання перерахувати розмір його довічного утримання, мотивуючи це тим, що суддівський оклад за цей час збільшився. Суд задовольнив його клопотання. Тепер екссуддя буде щомісяця отримувати 106 129 гривень з кишень платників податків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм