Прикарпатське село потрапило до фіналу конкурсу «Неймовірні села України 2020»

З 1 жовтня розпочалось онлайн-голосування V Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2020».

Загалом на конкурс було заявлено 212 бізнес-проєктів з усіх областей України, пише Ратуша з посиланням на AgroPortal.ua.

До етапу онлайн-голосування пройшло 15 сіл. Голосування тривало до 1 листопада. Таким чином визначилися 5 сіл-фіналістів конкурсу, які в грудні будуть захищати свої бізнес-плани перед членами Експертної ради.

Серед них – село Саджавка.

ДО ТЕМИ: Прикарпатців запрошують взяти участь у конкурсі фотографій від Вікіпедії

Це село, яке приєдналося до Коломийської ОТГ, не будучи в Коломийському районі, а в сусідньому Надвірнянському. Це єдиний випадок у Західній Україні. Воно розташоване на березі річки Прут та з’єднує туристично привабливі міста Коломию та Яремче.

На конкурс громада села подала проєкт про освітлення вулиць автономними ліхтарями. В разі перемоги зреалізувати його планують у березні-квітні 2021 року.

Головний приз — 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Крім головного подарунка переможцю, компанія «Бейкер Тіллі Україна» допоможе одному з 10-ти сіл, які пройшли до етапу онлайн-голосування, в реалізації їхнього бізнес-проєкту.

А Всеукраїнська асоціація громад одному із сіл-фіналістів надасть комплексний консультаційний супровід громади на період становлення після місцевих виборів.

П’ятірка сіл-фіналістів конкурсу отримає річну передплату на журнал Agroexpert та набір спеціалізованої аграрної літератури.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм