Прикарпатська поліцейська перемогла на міжнародному забігу з перешкодами. ФОТО

Дистанція поєднує в собі елементи гірського бігу та кросу.
Дистанція поєднує в собі елементи гірського бігу та кросу.

Прикарпатська поліцейська взяла участь у змаганнях “Spartan race” і перемогла у своїй віковій категорії.

Йдеться про 22-річну Мирославу Бойко, яка обіймає посаду старшого інспектора сектору дізнання Галицького відділення поліції, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу поліції Івано-Франківської області.

Адреналін зашкалює! – поділилася враженнями Мирослава. – Кожне таке змагання – це багатогодинне випробовування не тільки нашої фізичної форми, але й вольових якостей.

ДО ТЕМИ: Викладачка ІФНМУ виборола медалі на чемпіонатах України та області з веслування. ФОТО

ДОВІДКА: Spartan race – це забіги з перешкодами від 5 км до марафонської дистанції, вперше організовані у США у 2007 році. Досить швидко такі старти здобули популярності серед професійних спортсменів та аматорів не тільки в Америці, а й в Канаді, Австралії та країнах Європи. 5 вересня цього року Spartan Race Ukraine пройшов і в Україні.

Дистанція поєднує в собі елементи гірського бігу та кросу. Окрім бігу, спортсменам необхідно долати перешкоди, серед яких долання різної висоти стін, переміщення важких предметів, проходження горизонтальних та вертикальних канатів, комбінованих рукоходів. Одним словом, необхідно проходити найнесподіваніші випробування, які тільки можна вигадати.

Деякі перешкоди є обов’язковими для подолання і без них не можна продовжувати біг (наприклад, стіни або переміщення шин чи мішків). На долання інших перешкод надається одна спроба, а якщо спроба не вдалася – 30 разів стрибаєш «burpy».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм