Прикарпатка увійшла до фіналу конкурсу “Mrs. Ukraine International 2020”. ВІДЕО

Прикарпатка Вікторія Сущак увійшла у фінал конкурсу «Mrs. Ukraine International 2020».

Це незвичний конкурс краси, адже важливу роль в ньому відіграє жіночність, інтелект, вміння зачаровувати, пише Ратуша з посиланням на НТК.

А ще звертають увагу на досягнення конкурсанток у житті.

Звісно, хотіла перемогти, себе показати і про свою діяльність розповісти. Ну, і про свій край. Тут є важливим меценатство, благодійність, твій сімейний стан і твоє наповнення, – каже Вікторія Сущак.

В цьому конкурсі, як і в інших, оцінюють зовнішність, вміння триматися, яскравість вбрання, але є відмінність – учасниці не є красивими ляльками, бо важливу роль відіграє інтелект, вміння зачарувати та те, що ти зробила в цьому житті.

ДО ТЕМИ: “Коронація слова”: викладачка Прикарпатського університету виграла у престижному конкурсі

Кожна учасниця мала унікальний образ: діловий, вечірній, спортивний. Вікторія Сущак разом з дизайнером Ольгою Поповою створила вбрання руської княгині з династії Рюриковичів.

У неї були великі блакитні очі, довге світле волосся. У першу чергу я постійно думала про наших жінок та наш край, – каже прикарпатка.

ДО ТЕМИ: В Івано-Франківську переможці конкурсу стартапів презентували свої вироби. ВІДЕО

“Mrs. Ukraine International” – це аналог одного з найпрестижніших конкурсів США, який відбувається за підтримки уряду вже 30 років. В Києві – тільки втретє. Його переможниця представлятиме Україну на міжнародному конкурсі в Америці.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм