Прикарпатець, який погрожував продавцям пістолетом, оскаржує вирок суду

Івано-Франківський апеляційний суд розглянув скаргу на вирок, за яким 29-річного мешканця Галича за хуліганство засудили до трьох років позбавлення волі.

21 січня 2018 року в Івано-Франківську п’яний чоловік прийшов у торгово-розважальний центр «Панорама Плаза», де у трьох торгівельних закладах підходив до продавців-жінок, перезаряджав пневматичний пістолет і спрямовував на них ствол зброї, пише Ратуша з посиланням на вирок суду.

ДО ТЕМИ: Голові Франківського апеляційного суду намагалися дати хабаря

Хулігана затримали. Івано-Франківський міський суд ухвалив позбавити його волі на три роки, проте обвинувачений з таким вироком не згідний і подав апеляційну скаргу.

Вирок суду першої інстанції здався обвинуваченому надто суровим, адже він вважає, що кваліфікація злочину не відповідає фактичним обставинам справи. Впевнений, що реальна загроза для життя і здоров’я потерпілих була відсутня тому, що напівавтоматичний пневматичний газобалонний пістолет не був заряджений і він не стріляв. Просив апеляційний суд перекваліфікувати його дії за ст. 296 ч. 1 КК України і призначити покарання у вигляді штрафу,- повідомляють у пресслужбі Івано-Франківського апеляційного суду.

Колегія суддів вирішила, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає. Вирок Івано-Франківського міського суду залишили без змін.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм