Прикарпатець, який збив на смерть дитину, сяде за ґрати

20 червня 2020 року у Коломиї трапилась дорожньо-транспортна пригода, в якій водій збив двох малолітніх дітей. Внаслідок аварії одна із дівчат отримала травми, від яких померла. Обвинувачений в судовому засіданні вину визнав повністю, щиро розкаявся у вчиненому.

Про це інформує пресслужба Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області, пише Ратуша.

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області розглянув кримінальне провадження стосовно жителя Верховинського району, який порушив правила безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілої (ч. 2 ст. 286 КК України), – йдеться в повідомленні.

Суд визнав прикарпатця винним та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, а також позбавив права керувати автомобілем 1 рік.

На підставі ст.75 КК України звільнено від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 (два) роки та стягнуто на користь потерпілої 67 320 гривень 96 копійок майнової шкоди та 111 471 гривень 12 копійок моральної шкоди завданої злочином. Вирок законної сили не набрав, – інформує пресслужба.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм