Прикарпатець, який два роки розбещував пасербицю, не сидітиме за ґратами

Коломийський міськрайонний суд засудив мешканця села Лісна Слобідка, який з 2017 до 2019 року розбещував неповнолітню дочку своєї співмешканки.

Про це йдеться у вироку суду, пише Ратуша.

Обвинувачений користувався безпорадним станом дитини, вчиняв відносно неї розпусні дії, які виражались в оголенні останньої, дотиках до її статевих органів та інших частин тіла. Крім того, влітку 2018 року чоловік розбещував ще одну неповнолітню, сестру пасербиці:

Обвинувачений, перебуваючи за вищевказаним місцем свого проживання, діючи умисно, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно небезпечні наслідки та свідомо бажаючи їх настання, з використанням безпорадного стану, який виразився в нерозумінні потерпілою значення та змісту вчинюваних дій, неможливістю чинити опір вказаною малолітньою потерпілою, вчинив відносно неї розпусні дії, які виразились в дотиках до грудей останньої, проникненні руками під одяг, намаганні проникнути під її нижню білизну та непристойній розмові з нею про цілування її пупка.

Коли дружини не було вдома, чоловік приблизно один раз в один чи півтора місяця просив пасербицю показати йому статеві органи, називав їх «перлиною» та пропонував гроші в сумі 100, 200 та 500 грн.

Просив нікому не розповідати про це, оскільки їй ніхто не повірить, давав гроші, коли вона хотіла втекти, то він перешкоджав їй, кидав її на ліжко. Гроші у вітчима потерпіла брала через те, що хотіла, щоб він її швидше відпустив,- йдеться у вироку.

Вони із сестрою вперше розповіли про дії вітчима бабусі, яка розповіла про це матері потерпілої. Сама потерпіла не розповіла матері, тому що боялася, що та їй не повірить, оскільки остання дуже кохала вітчима. Щодо міри покарання, то потерпіла наполягала на суворому покаранні (сім років позбавлення волі).

Свою вину обвинувачений визнав частково. Зазначив, що добровільно повністю відшкодував моральну шкоду одній з потерпілих у розмірі 10 000 грн. та частково (виходячи з розміру 100 000 грн.) іншій потерпілій – 2 000 доларів США.

Коломийський міськрайонний суд ухвалив визнати обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст.156 КК України, і призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п`ять) років. На підставі ст.75 КК України звільнити обвинуваченого від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком 3 роки.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм