Прикарпатець оскаржує в суді законність опитування Зеленського

Окружний адміністративний суд міста Києва просять визнати протиправним оголошення Президента України Володимира Зеленського про проведення всенародного опитування громадської думки 25 жовтня 2020 року на виборчих дільницях.

З відповідним позовом до Президента України звернувся житель Івано-Франківської області, інформує Ратуша з посиланням на пресслужбу ОАСК.

Серед інших вимог вказаного позову — зобов’язати Володимира Зеленського утриматись від вчинення дій щодо призначення та проведення всенародного опитування громадської думки на виборчих дільницях.

Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі.

13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення у день виборів 25 жовтня всенародного опитування з приводу 5 питань. Самі питання він називав потім і не одразу, а одне за одним. Ці 5 запитань стосуються: довічного ув’язнення за корупцію, створення вільної економічної зони на окупованій частині Донбасу, скорочення кількості народних депутатів до 300, легалізації канабісу в медичних цілях, використання Будапештського меморандуму для відновлення територіальної цілісності України.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм