ПриватБанк призначив британского радника для продажу Буковеля

ПриватБанк призначив британську компанію Exito Partners ексклюзивним радником та організатором продажу об’єктів нерухомого майна, яке належить банку.

Про це повідомила пресслужба ПриватБанку, пише Ратуша з посиланням на Ліга.Фінанси.

Exito Partners займеться організацією продажу гірськолижного курорту Буковель, включаючи готель Radisson Blu Resort і частину гірськолижного комплексу, – йдеться у повідомленні.

Серед інших об’єктів, які готуються до продажу, перераховані футбольний стадіон Дніпро та навчально-тренувальний комплекс, який до нього відноситься, а також ТРЦ Приозерний в Дніпрі.

ДО ТЕМИ: Буковель готує для відвідувачів сюрприз до зимового сезону. ВІДЕО

ПриватБанк намагався продати Буковель ще восени 2018 року. Тоді було оголошено конкурс з відбору компаній-консультантів для угоди.

6 березня 2020 року ПриватБанк почав підготовку до продажу гірськолижного курорту Буковель, який знаходиться на балансі банку після націоналізації. Банку належать дві третини комплексу, включаючи готелі “Зірка Буковеля” і Radisson Blu, 16 підіймачів та земельні ділянки. Їх задекларована вартість становить 12,6 млрд грн.

ДОВІДКА: Exito Partners спеціалізується на продажі проблемних та арештованих активів, а також безнадійних кредитів. Британська компанія є радником по кредитах і майну Фонду гарантування вкладів України. За останні 12 місяців була ексклюзивним радником з проданих активів на мільярд доларів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм