«ПриватБанк» на одну ніч призупинить роботу усіх сервісів

У ніч з суботи на неділю, 11 жовтня, «ПриватБанк» проведе оновлення програмного забезпечення свого процесингового центру, щоб забезпечити надійну роботу в високий сезон купівельної активності.

Як зазначила пресслужба банку, роботи у цей період триватимуть з 0:30 до 7:30, пише Ратуша.

ДО ТЕИМ: ПриватБанк призначив британского радника для продажу Буковеля

Банк короткочасно призупинить проведення транзакцій по картках, роботу Приват 24 для фізичних осіб і Приват 24 для бізнесу. Під час технологічної паузи пройдуть і регламентні роботи в мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальної мережі банку.

Як завжди, банк проведе їх у ніч з суботи на неділю, коли більшість клієнтів не проводять операцій і відпочивають. А команда з більш ніж 100 фахівців банку за одну ніч не тільки перезавантажить процесинг, а й налаштує ефективну роботу всіх пов’язаних з операціями по карткам систем і сервісів банку, – йдеться у повідомленні.

За даними пресслужби банку, щороку навантаження на процесинг, тобто кількість операцій клієнтів з картками, зростає на 20%. На початку 2020 року процесинговий центр ПриватБанку поставив новий національний рекорд – обробляючи понад 1000 операцій клієнтів в секунду до 60 000 транзакцій щохвилини.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм