Приватбанк запустив біометричні термінали для оплати обличчям

На сьогодні оплата обличчям доступна на 260 терміналах.
На сьогодні оплата обличчям доступна на 260 терміналах.

ПриватБанк запустив перші в Україні біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24, яка дозволяє при відсутності карти оплачувати покупки обличчям.

Про це пише Ратуша з посиланням на пресслужбу ПриватБанку.

Як повідомив керівник напрямку обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов, на сьогодні оплата обличчям доступна на 260 POS-терміналах Android PAX. До кінця року в Україні планують встановити ще 7 700 таких терміналів.

Майбутнє тепер ще ближче, оплата обличчям, яка ще кілька років тому вважалася фантастикою, доступна всім клієнтам ПриватБанку і будь-яким торговцям. У більшості з нас, напевно, зараз з собою немає навіть гаманця, тому що всі карти – в смартфоні. Ми йдемо далі і зробили загальнодоступною технологію, яка дозволяє робити покупки, навіть якщо забути вдома телефон, – розповів Васильцов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківські винахідники створили мобільну станцію для оцінки якості повітря. ФОТО

Для використання сервісу «оплати обличчям» необхідно:

  • Встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 і активувати оплату FacePay24.
  • Зробити три селфі з різних ракурсів і прив’язати до свого обличчя обрану банківську карту.
  • Щоб здійснити оплату, після введення суми на терміналі, вибрати оплату обличчям, подивитися в фронтальну камеру терміналу і натиснути кнопку “оплатити”.
  • Підтвердити операцію пін-кодом обраної карти.

FacePay24 використовує одну з провідних у світі систем автоматичного розпізнавання обличчя Amazon Rekognition і забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, включаючи технічні і фізичні контролі, шифрування даних при зберіганні і передачі, – йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм