Початок кінця: весільний бізнес на Прикарпатті під загрозою зникнення

З такими темпами вже за кілька тижнів індустрія розваг може просто зникнути!
З такими темпами вже за кілька тижнів індустрія розваг може просто зникнути!

В Івано-Франківській області через погіршення епідситуації, пов’язаної із захворюванням на COVID-19, заборонили проведення масових заходів у закладах громадського харчування за участю понад 10 осіб до 31 липня.

Через це минулого тижня перед адмінбудинком відбувся мітинг представників весільної індустрії області: власників ресторанів, музикантів, фото- та відеографів, флористів, дизайнерів, піротехніків, кондитерів, кухарів та офіціантів.

Ми вирішили поспілкуватися з власниками кількох закладів і розпитати, як планують виходити із ситуації, що склалася.

“Одна вимога – ми хочемо працювати. Нам не дають працювати. Ми розуміємо, що ситуація тяжка, дуже тяжка, що є багато хворих. Але ми не можемо сидіти без роботи, це просто нереально. Ми просто не виживемо і наші працівники також”,- каже пані Ніна, власниця ресторану “Золотий Лев”.

Одним із правил роботи ресторанів є заборона розміщення більше ніж 4 людей за столиком, не враховуючи дітей віком до 14 років.

“Є сім’ї де 2-3 дітей. Дорослих дітей, як вже мають свої сім’ї. Чому вони не можуть сидіти за одним столиком?! Чому люди які проживають разом, кожного дня разом не можуть в закладі громадського харчування сидіти разом?!”, – обурюється власниця ресторану “Осокори фест” Марія.

На цей час, йде мова не тільки про ресторани, а про всю індустрію розваг. Люди масово виїжджають за кордон.

“Зали в яких можна було посадити 300 людей, тепер мусить приймати тільки 10. Як утримати такий зал?! Чому однакові умови для залів різної площі?! Також кожного дня телефонують твої працівники і питають: “-Коли на роботу?”. Це морально важко, адже не можеш нічим зарадити, нічим допомогти. Люди погоджуються працювати навіть два дні в тиждень. Та були й випадки, коли люди дзвонили й говорили, що виїжджають закордон”, – розповідає власниця ресторану “Мускат” Надія.

Зараз ситуація досить складна не тільки для весільно-ресторанного бізнесу, а й молодят.

Тому вже завтра “весільники” планують повторно повести акцію протесту. Наразі всі надіються на краще.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм