Послуга на 28 днів: як мобільні оператори “обходять” закон про зв’язок

16 червня 260 депутатів Верховної Ради підтримали законопроєкт “Про електронні комунікації” щодо роботи мобільних операторів України.

До прийняття закону оператори мобільного зв’язку мали необмежені права: пропонували та “нав’язували” клієнтам перелік послуг на власний розсуд, пише Ратуша.

Прийнятий законопроєкт зобов’язує мобільних операторів брати оплату з клієнтів лише за ті послуги, якими абоненти користуються. Тобто, якщо ваш телефон не підтримує функцію підключення до мережі Інтернет, ви вже не платитимете за нараховані вам мегабайти. І навпаки, якщо ви користуєтесь більш сучасним телефоном, кошти з рахунку не списуватимуться за нараховані “ретро” смс-повідомлення.

ДО ТЕМИ: “Vodafone Україна” запустив 4G LTE 900 МГц в Івано-Франківську

Проте в законі не встановлені часові рамки для переходу провайдера на такий спосіб надання послуг, а також інші компанії можуть користуватись обладнанням тієї чи іншої монополії мобільного зв’язку. Також оператори самі визначають термін наданої послуги, де часто замість 30 чи 31 робочого дня вказують 28 і менше днів.

Експерти зазначають, що власники компаній мобільного зв’язку й надалі вдаватимуться до різних маніпуляцій, щоб не втрачати масштабні прибутки, які до них надходили до прийняття відповідного закону.

ДО ТЕМИ: Мінцифри: міська влада перешкоджає розвитку 5G у Франківську

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм