Порошенко закликав демократичні сили підтримати Марусю Звіробій на виборах в Івано-Франківській області

Лідер партії «Європейська солідарність» звернувся за підтримкою до партій «Голос», «Батьківщина» та «Свобода»

«Європейська солідарність» офіційно висунула кандидатом на виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №87 відому волонтерку, добровольця, десантницю Марусю Звіробій. Таке рішення ухвалив з’їзд партії.

Лідер партії, п’ятий президент Петро Порошенко зазначив, що абсолютно не випадково саме у День пам’яті Героїв Крут з’їзд висуває справжню героїню війни проти російської агресії.

«Маруся Звіробій, яка вела абсолютно звичайне життя, займалася бізнесом, але з перших днів війни вона – жінка, мати – прийняла рішення, що її місце на фронті. Бо нічого важливішого за долю України не існує», – зазначив Порошенко.

ДО ТЕМИ: Звіробій, Ляшко, Шевченко: хто піде на вибори в Раду від Надвірнянського округу

«Якщо ви спитаєте у десантників, хто такі «Марусині ведмеді» – то це рота, яка прийняла рішення солідаризуватися з діями потужної патріотки, професіонала, людини, яка беззастережно любить Україну – Марусі Звіробій. Я хочу наголосити, що та роль і та місія, яка була відіграна під час війни – вона була дуже важливою, але зараз залишається інша загроза і інші виклики», – наголошує п’ятий президент.

Порошенко зазначив, що Україні дуже дорого обійшлася «епоха шоуменів», які виявилися невігласами і непрофесіоналами.

«Епоха людей, які проголосили свою стратегію «какая разница», Україною не була сприйнята. Епоха тих, хто збирався вставати на колінах і повзти до Путіна для того, щоб побачити в його очах мир, дуже дорого обійшлася Україні», – наголосив Петро Порошенко.

Лідер «Європейської солідарності» закликав інші політичні сили підтримати кандидатуру Марусі Звіробій, щоб протистояти проросійським силам та олігархічному тиску по всій Україні: «Дати відсіч не лише на фронті росіянам, а й всередині країни «п’ятій колоні». Дати відсіч олігархам. Не дати їм фальсифікувати вибори. Не дати їм красти», – наголосив Порошенко.

«Я хочу закликати всі демократичні сили України: Маруся Звіробій – це не тільки і не стільки про «Європейську солідарність», це про Україну, про державність, про державотворчість. І перемогти ми можемо, тільки коли об’єднаємося. Моє звернення до «Голосу» – підтримайте Марусю Звіробій. Моє звернення до «Батьківщини», до «Свободи» – підтримайте Марусю Звіробій. Не треба підтримувати Порошенка – підтримайте Марусю. Ми маємо перемогти. Це має бути тестом на здатність протистояти Зе-19», – звернувся Порошенко.

Нагадаємо, Рада достроково припинила повноваження нардепа Андрійовича. За відповідне рішення проголосували 306 народних депутатів. Він, будучи колишнім народним депутатом від партії “Слуга народу”, склав повноваження, щоб стати головою Надвірнянської ОТГ.

Довибори відбудуться вже 28 березня 2021 року.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм