Понад 400 прикарпатців служитимуть на вірність Україні

Сьогодні на Прикарпатті розпочався осінній призов на строкову військову службу в Збройні Сили та інші військові формування України.

На призовні дільниці викликають чоловіків віком від 18 до 27 років, пише Ратуша з посиланням на Facebook-сторінку Івано-Франківського обласного військового комісаріату.

Цьогоріч з Івано-Франківської області направлять 415 призовників: 240 – в Збройні Сили України (в тому числі в Сухопутні війська, Десантно-штурмові війська, Повітряні та Військово-морські сили) та 175 – в Національну гвардію України, Державну прикордонну службу та Державну спеціальну службу транспорту.

ДО ТЕМИ: До уваги прикарпатців: хто підлягає призову до армії у 2020 році

Осінній призов проводиться в умовах карантинних обмежень, викликаних пандемією COVID-19. Всі призовники безкоштовно пройдуть тест на коронавірус.

Всі призовники, які будуть призвані під час осіннього призову 2020 року, будуть направлені для здобуття кваліфікаційної підготовки протягом 2-3 місяців в навчальні центри, після чого будуть розподілені для подальшого проходження військової служби у військових частинах. Наголошуємо, що призовники не залучаються до виконання бойових завдань в операції Об’єднаних сил. Вони проходять військову службу в пунктах постійної дислокації військових частин, – йдеться в дописі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм