“Політ” на велосипеді, німецькі санчата, тролея: екстремальні атракціони для відпочивальників у Карпатах

Усі атракціони безпечні, спорядження до них сертифіковане.
Усі атракціони безпечні, спорядження до них сертифіковане.

На Буковелі для любителів активного літнього відпочинку пропонують чимало екстремальних розваг. Деякі з них не мають аналогів навіть у Європі.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на ТСН.

Один з атракціонів – тролея. Це протягнутий вздовж крутого схилу трос для швидкісного спуску на ролику, довжиною 1 131 метр. Політ триває 1 хвилину 40 секунд.

Ви сідаєте на вершині гори Буковель і їдете зі швидкістю до 90 км на годину вниз, до центру курорту. Цього вистачає і на емоції, і на споглядання неймовірних краєвидів, – пояснив інструктор атракціону Андрій Васильєв.

Забава не для слабкодухих, але цілком безпечна – запевняє інструктор. Туристи можуть відвідати також у родельбані – німецькій забавці, наразі єдиній в Україні. Усе спорядження сертифіковане.

“Це свого роду симбіоз американських гірок і бобслею. Така капсула або саночки, котрі рухаються по рейках. При чому головна відмінність від американських гірок в тому, що ви самі можете керувати своїми емоціями. Тобто ви можете контролювати швидкість, яка вам подобається”, – розповів адміністратор атракціону Михайло Смирнов.

Розігнатися на цих санчатах можна до 45 кілометрів на годину. Зіткнутися вони технологічно не можуть, адже облаштовані датчиками, тож самі зупиняться на безпечній відстані одні від одних.

Ще один екстремальний атракціон, який запозичили з Філіппін – байк зіп. Це велосипед, котрий наче летить у повітрі, хоч насправді рухається по металевому тросу. Конструкція надійно прикріплена до страхувального каната. Протяжність байк зіпу пів кілометра над озером.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм