Політична сила «ЗА МАЙБУТНЄ» розповіла, яким бачить Івано-Франківськ через 10 років

Кандидати від міського штабу політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ» представили свою програму розвитку міста на наступне десятиріччя «За Майбутнє щасливого, успішного, заможного, комфортного Івано-Франківська».

На думку представників політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ», наступні десять років для Івано-Франківська мають стати часом дітей, інвестицій, інфраструктури, розвитку безпеки та урбаністики, а також часом розвитку сіл об’єднаної територіальної громади.

ДО ТЕМИ: Що буде з ПТУ? – У партії “За майбутнє” знайшли спосіб, як залучити бізнес до модернізації навчальних закладів

Одна із найголовніших частин програми – це розвиток сучасної освіти, яка має виховати креативних та конкурентних людей в майбутньому. Представник політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ» Олег Головенський зазначив, що інвестиції в освіту – це інвестиції в майбутнє.

Наша команда, команда Олександра Шевченка, завжди працювала системно і мала своє бачення, куди має рухатись Івано-Франківськ. В нашій програмі ми намагалися закласти поштовх думання про майбутнє. Ми входимо в динамічний час змін і основним надбанням майбутнього буде людський капітал, креативний та творчий, який вміє швидко вчитись. Тому наступні 10 років для Івано-Франківська мають стати часом дітей. Ми хочемо реалізувати амбітний проєкт великого дитячого Палацу науки та творчості. У ньому діятимуть коворкінги з робочими місцями для юних програмістів та айтішників, які виховуватимуть наших Цукербергів, Джобсів та Возняків. Це буде аерокосмічний центр, в якому навчатимуться майбутні українські Ілони Маски та Корольови. Це також гуртки природничих наук та дитяча творча студія, де діти матимуть можливість знімати фільми, писати сценарії, грати в театрі чи розвивати свої літературні таланти.

Івано-Франківськ майбутнього – це місто для можливостей та розвитку, де, зокрема, буде розвиватись спортивна інфраструктура.

Ще один масштабний проєкт, який ми реалізуємо – це будівництво сучасного Палацу Спорту, позаду стадіону «Рух, який розрахований на 3 тисячі глядачів з сучасним басейном, де будуть відбуватись міжнародні змагання. Разом з застосуванням сучасних технологій, наша програма передбачає і збереження історії Івано-Франківська та його архітектурних пам’яток. Кожен будинок, який має історичну цінність для міста, буде реконструйований за кошти бюджету. Вважаємо, що наше місто не може бути успішним, коли влада не створює туристичні родзинки, а навпаки – може їх закопувати,- розповів представник політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ», депутат міської ради Віталій Мерінов.

ДО ТЕМИ: За сприяння команди “За майбутнє” у Назавизові завершили ремонт дороги. ФОТО

Окремий розділ програми займає розвиток комфорту та урбаністики міста. Один із пріоритетних проєктів – створення великої прогулянкової зони на дамбах, що оточують Івано-Франківськ.

Без сумніву Івано-Франківськ став одним із лідерів за темпами будівництва нового житла. В нашому місті люди купують квартири з усієї України. Однак вони не мають куди піти прогулятись, де проводити час, відпочивати. Тому ми розробили проєкт прогулянкової Набережної – це буде велика відпочинкова зона з пішохідними, біговими і велосипедними доріжками на дамбах вздовж обох Бистриць до місця їх злиття в селі Вовчинець.

Тут ми бачимо і футбольні поля, корти, майданчики для заняття йогою, співоче поле. Також хочемо побудувати 10 футбольних полів у всіх мікрорайонах Івано-Франківська, хочемо створити 10 нових парків та 5 пляжів. Аби все це втілити в життя, вважаємо, що всі земельні ділянки і майно мають продаватись на аукціоні, якщо б це робилось протягом цих 5 років, то Івано-Франківськ виглядав би зовсім іншим,- говорить представник політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ», депутат міської ради Володимир Олійник.

Замість «косметичних ремонтів» – комплексний підхід до вирішення комунальних проблем Івано-Франківська. Такий принцип завжди пропагували команда політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ».

Перше з чого б ми хотіли почати в розвитку інфраструктури Івано-Франківська – це модернізація житлового фонду через сприяння встановлення індивідуального опалення. Ми хочемо, щоб місто позбулося збиткового Теплокомуненерго, будемо сприяти встановленню індивідуальних, дахових котлів. Наше бачення – це комплексний підхід до ремонтів дворів та міжбудинкових проїздів. Спершу ми будемо замінювати всі мережі і тільки після цього приступатимемо до ремонту. Також наша команда має чималий досвід у будуванні сучасних та надійних доріг, які вже давно визнані найкращими в Україні. Мешканці Івано-Франківська можуть самі в цьому переконатись, проїхавшись Набережною, Ленкавського, Кармелюка, – зазначив представник політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ», депутат міської ради Мстислав ТАРАС.

Завдяки роботів лікарів медицина в Івано-Франківську зробила великий крок вперед, але своїм завданням політична сила «ЗА МАЙБУТНЄ» бачить подальшу підтримку медзакладів та лікарень.

Це технічне переоснащення найсучаснішим медичним обладнанням, підтримка лікарень за рахунок міського бюджету та міжнародних грантових організацій, – додав представник політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ» Олександр Федорак.

Залучення інвестицій – це важлива складова без якої розвиток сучасного міста просто неможливий. Тільки завдяки інвестиціям в Івано-Франківську можна буде сформувати сучасну креативну економіку, яка дасть можливість створювати робочі місця з зарплатами світового рівня.

На прикладі туристичного комплексу «Буковель» наша команда вже довела, що знає, як залучити інвестиції і як їх ефективно використовувати. Тільки завдяки інвесторам ми зможемо розвивати економіку нашого міста. До Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади входитиме 18 сіл. Кожне має свою особливість, специфіку та привабливість. Тому для кожного має бути своя програма: Вовчинці можуть стати центром активного відпочинку, інші села можуть бути центрами притягнення інвестицій в технопарки, індустріальні парки, а десь можна розвивати сільське господарство, – зазначив представник команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Денис Бондарчук-Грита.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм